KONTAKTY

SDOO Zybiszów
dr inż. Marcin Włodarczyk dyrektor SDOO Zybiszów (71) 334 20 10
m.wlodarczyk@zybiszow.coboru.gov.pl
mgr inż. Justyna Wójcik główny księgowy (71) 334 20 29
j.wojcik@zybiszow.coboru.gov.pl
mgr inż. Adam Skórka inspektor 784 375 276
a.skorka.inspektor@coboru.gov.pl
mgr inż. Dorota Kotala kierownik działu badawczo-doświadczalnego (71) 334 20 13
d.kotala@zybiszow.coboru.gov.pl
mgr inż. Agnieszka Bejcar starszy specjalista ds. doświadczeń (71) 334 20 21
a.bejcar@zybiszow.coboru.gov.pl
mgr inż. Joanna Kujawa starszy specjalista ds.doświadczeń (71) 334 20 20
j.laskowska@zybiszow.coboru.gov.pl
mgr inż. Piotr Laskowski starszy specjalista ds.doświadczeń (71) 334 20 21
p.laskowski@zybiszow.coboru.gov.pl
mgr inż. Magdalena Grządka-Mirecka specjalista ds. doświadczeń 71 334 20 20
m.mirecka@zybiszow.coboru.gov.pl
mgr inż. Katarzyna Wasielewska-Skórka starszy specjalista ds.doświadczeń (71) 334 20 19
k.skorka@zybiszow.coboru.gov.pl
mgr inż. Dominik Weber specjalista ds. doświadczeń (71)3342028
d.weber@zybiszow.coboru.gov.pl
mgr inż. Marta Kozak specjalista ds. doświadczeń 71 334 20 28
m.kozak@zybiszow.coboru.gov.pl

 

ZDOO Bukówka
Zbigniew Rogas p.o. kierownika ZDOO w Bukówce (75) 741 14 78
z.rogas.buk@coboru.gov.pl

 

ZDOO Jelenia Góra
mgr Jolanta Wiąckowska kierownik (75) 755 15 97
j.wiackowska.jg@zybiszow.coboru.gov.pl

 

ZDOO Krościna Mała
mgr inż. Krzysztof Dziedzic kierownik ZDOO Krościna Mała (71) 312 62 80
k.dziedzic.km@zybiszow.coboru.gov.pl

 

ZDOO Naroczyce
Jan Robak kierownik ZDOO w Naroczycach (76) 843 95 14
j.robak.nar@zybiszow.coboru.gov.pl

 

ZDOO Tarnów
mgr inż. Jacek Tracz kierownik ZDOO Tarnów (74) 816 91 79
j.tracz.tar@zybiszow.coboru.gov.pl

 

ZDOO Tomaszów Bolesławiecki
mgr Grzegorz Drozda kierownik ZDOO w Tomaszowie Bolesławieckim (75) 738 93 96
g.drozda.tb@zybiszow.coboru.gov.pl